Vztahy – seznamování

Všechny Vás zdravím a vracím se jak jsem slíbila k tomuto tématu. Posledně jsem skončila tím, že jsem si zkusmo také podala inzerát a chtěla vědět co se bude dít a jak to bude probíhat. Nejdříve jsem se musela prokousat vyplněním dotazníku neboli tzv. profilu, kde napíšete něco o sobě, jako jsou zájmy, práce, děti, kde bydlíte, co máte a nemáte rádi. No bylo toho docela dost. Samozřejmě jsem musela vložit i fotografii, protože bez té to ani jinak nejde a ani nefunguje. I když na druhou stranu pánové to až tak dopodrobna vyplněné nemají a fotky ani nemluvím. Pouze prý na vyžádání.

Poté, co jsem se prokousala horou otázek a vyplnila to nejnutnější jsem si podala inzerát k mému profilu co a koho hledám, a jaký by měl být. A pak jsem už jenom čekala co se bude dít. Trochu jsem se bála, že třeba žádná odpověď nepřijde. Ale opak je pravdou, a pánové psali. Z mé osobní zkušenosti, někteří byli velmi otrlý, ostrý až vulgární, což mě trochu vyděsilo. Pak to byla sorta o dost mladších, ale i starších mužů než jsem já. Na pár odpovědí, které se mi líbili jsem odpověděla. Tedy snažila jsem se skoro všem slušně odepsat i v tom případě, kdy mi profil onoho muže a foto nic neřekli a ani nezaujali. S pár muži jsem si chvíli psala, absolvovala pár schůzek s kávičkou či procházkou. Člověk tak nějak opravdu na té prvním schůzce už vycítí, zda se chce s oním mužem znovu vidět či nikoliv. Samozřejmě to musí být oboustranné.

S několika muži jsem se rozloučila po kávě s tím, že si myslím, že to není to pravé ořechové. S jedním jsem byla 2x na schůzce, ale pak se on již neozval. Což člověk s tím musí samozřejmě počítat, že nejen on bude ten kdo řekne NE. Ale nejvíce mne asi zasáhlo mé poslední rande. Oslovil mě muž dle toho co napsal a dle fota sympaťák, tak jsme si vyměnila pár e-mailů a došlo ke schůzce. Ve skutečnosti byl i lepší a hezčí než na zmíněné fotce, takže velké plus. Byli jsme se projít okolo Vltavy, bylo krásné slunečné počasí, hezky jsme si povídali, rozuměli, docela i stejné názory na život, v řešení sporů ve vztahů, prostě jedním slovem by člověk řekl SUPER. Po procházce mě ještě pozval na zmrzlinu, což jsem já opravdu ulítlá na zmrzlině, takže lepší to být nemohlo. Poté jsme se rozloučili a že si napíšeme či zavoláme. Měla jsem opravdu hezký pocit. Samozřejmě jsem čekala nedočkavě na nějakou zprávičku od něho. Až večer přišla sms, tak jsem s velkým očekáváním ji otevřela. A stálo tam, že to na něm sice není vidět, ale že se mu to líbilo a že ho přitahuji. No řekněte co víc si přát. Takže proběhlo pár sms a dokonce se ptal zda má šanci.

Nebyl to sice až nějak psací typ muže, ale jednou jsem napsala já jednou on. Takto proběhl čtvrtek. V pátek se ale vůbec neozval, což mě docela udivilo, ale tak jsem napsala já. Čekala jsem déle než 24 hodin na odpověď že mají v práci problém a že se ozve, že bychom o víkendu něco podnikli. No a samozřejmě to nevyšlo. V neděli psal, že je ještě v práci a že posílá pusu. Dobrý, jsem si řekla. A pak se zase odmlčel. Až v úterý, když jsem šla z práce k zubaři tak najednou mobil a sms od mého ctitele. A tam stálo, zda bych nešla dnes do kina. Souhlasila jsem, domluvili jsme kde se sejdeme a ať vybere nějaký film. Vše se rozvíjelo moc hezky. Jeli jsme v podvečer do kina, na honem jsme vybrali nějaký film, a když jsme už seděli a film začal tak mě chytil za ruku a celou dobu mě držel a hladil. Cítila jsem se krásně. Zase po dlouhé době takové to chvění a držení za ruku bylo moc příjemné. Pak mne odvezl domů a ještě proběhlo pár sms, velice pěkných.

A tady by si člověk řekl: “začíná něco pěkného”.

A pak přišla sprcha. Napsala jsem mu zprávu proč se mi neozval a proč nereaguje na mé zprávy, že vím, že toho má moc a tak se chci zeptat zda se uvidíme, neuvidíme či zda zachováme interval 1x týdně se vidět. Neozval se! Bylo mi to líto, a nedalo mi to, tak jsem napsala. A víte co mi napsal on??? Ahojky, nevím jak mám reagovat na sms, které pro mě vyzní ultimátně a že prý není vztahovačný. A tím to zhaslo. Vůbec jsem tomu nerozuměla.

Nechápu, vždyť v té mé zprávě nebylo dáno žádné ultimátum, žádná narážka aby mohl být vztahovačný. Dokonce jsem se ptala i po svých známých jak kamarádů (chlapů) tak kámošek, co si o tom myslí a zda je ta sms nějak divná či ošklivá. Ani jeden neřekl a nepotvrdil že jo. Myslím, že v tom bylo něco jiného, ale to už se asi nedozvím. Takže z krásně se rozvíjejícího poznávání, které trvalo cca týden, tak najednou toto. Opravdu mě to mrzí, chtěla bych vědět pravdu, ale to mám bohužel asi smůlu.

Takže až pochytím další pozitivní či negativní reakce opět přidám svůj šálek kávičky k pobavení. A ono to třeba jednou vyjde. Rozhodně neztrácet hlavu, protože život jde dál. Pěkný den Lucka

Vztahy – seznamování
Ohodnotit

      GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pokud budete chtít údaje odstranit, tak nás kontaktujte na info@lillian.cz