Vylezte už z postele!

Kombinace teplého slunečného počasí a polonahých těl rozbouří hladinu hormonů téměř u každého z nás. Léto s námi dělá divy. Najednou máme mnohem více energie, entuziasmu, optimismu, fantazie a s tímto slunečním a příjemným ročním obdobím úměrně roste i chuť na sex. Většinu roku se oddáváte sexuálním radovánkám v pohodlí své postele. Léto však s sebou přináší nekonečné množství možností a míst, kde chutná sex mnohem lépe. Míst, které zároveň oživí váš intimní život, rozproudí adrenalin v krvi a zanechají neopakovatelné vzpomínky, které vás možná ještě i v sychravém, deštivém jaru, v teple domova dokáží pěkně nabudit. A kromě toho vyzkoušet něco nového, zažít něco příjemného a vzrušujícího utuží každý vztah.

Tak vylezte z postele a inspirujte se našimi tipy, kde si pořádně užít a dopřát si extra dávku vzrušení, která k létu rozhodně patří.

Ve vaně

Připravte si voňavou éterickou koupel přidáním několika kapek mošusu, santalového dřeva, bergamotu, jasmínu nebo vanilky. Samozřejmě teplotu vody nastavte tak, aby byla příjemná pro oba z vás. Váš partner si lehne do vany s nataženýma nohama a vy se na něj tváří v tvář nebo otočena zády podsaďte. Voňavá horká koupel povzbudí vaše smysly a při této poloze vás určitě potěší, že si na své přijde i váš malý spouštěč rozkoše. Váš partner se naopak může kochat pohledem na vaše přednosti.

Na kuchyňské lince

Kuchyň se dá využít i mnohem smysluplněji a kreativnějí než jen na přípravu jídel pro vaše hladové žaludky. Pohodlně se usaďte na kuchyňské lince a pozvěte jeho pýchu mezi svá horká stehna. Na cestě k extázi se nemusíte extra hýbat, nechte ho ať se snaží. Vaše překřížené nohy kolem jeho beder v kombinaci s pohledem na to opravdu netypické místo u něj způsobí vzrušení, na které tak snadno nezapomene.

Na gauči

Takový gauč se dá také využít i jiným způsobem než jen nečinným polehovaním před vaším oblíbeným televizním seriálem. Tentokrát budete hrdinkou seriálu vy. Klekněte si na čtyři a nechte partnera ať do vás zezadu vnikne. Pocítíte tak vzrušující tlak na svůj bod G. A jelikož gauč je příjemně měkký, nebudou vás bolet kolena. Jeho potěší fantastický pohled na váš zadeček.

best_sex_positions_hero_17uqcfn-17uqcg3

Na stole

Stůl ve vašem bytě můžete použít i jinak než jen na stolování. Sedněte si na okraj stolu, opatrně si na něj lehněte a čekejte na moment, dokud do vás partner vestoje nevnikne. Vy si můžete bez námahy užívat a on může sledovat práci svého penisu, což každého muže vzrušuje.

Na židli

Najděte v bytě nějakou stabilní židli, usaďte na ni svého partnera a pak si mu sedněte do klína. Tentokrát můžete být tou aktivnější pro změnu vy. Zatímco vy budete udávat tempo, on vás může hladit tam, kde to máte nejraději. Jelikož má obě ruce volné, bude si moci dosyta pohrát s vaším tělem.

Pod širým nebem

Počasí nám v těchto dnech přeje a tak můžete vyzkoušet takové to milování v přírodě, v bazénu, v autě, na louce plné voňavých květů (za předpokladu, že se svědkem vaší touhy nestanou nechtění diváci). Milování pod širým nebem, na čerstvém vzduchu ve spleti hřejivých slunečních paprsků s určitým rizikem z odhalení má svůj neobyčejný rozměr i zvláštní kouzlo. Nechte se svést vůní jara a zažijte neopakovatelný zážitek. Vyberte si to své místečko lásky, které utuží váš vztah a díky, kterému na toto milování jen tak lehce nezapomenete.

Vylezte už z postele!
Ohodnotit

      GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pokud budete chtít údaje odstranit, tak nás kontaktujte na info@lillian.cz

    Komentáře / diskuse / hodnocení