Výlet stvořený pro ženy – Paříž

Hlavní město Francie je často označováno jako nejkreativnější a nejromantičtější město, které dýchá historií propojenou s přítomností a zároveň s budoucností. Úžasné město, ve kterém si každý člověk najde to své nej. Toto město se vyplatí navštívit nejen pro známou Eiffelovku nebo historické památky jako Notre Dame, na své si určitě přijdou i milovníci módy a nových trendů.

Paříž je totiž označován za módní metropoli světa. Je známá butiky různých značek. V tomto městě se soustřeďuje velké množství předních módních návrhářů. Nejzvučnejší jména jsou např.. Coco Chanel, Christian Dior, Hubert de Givenchy, Francine Navarro, Paco Rabanne, John Galliano, Yves Saint Laurent, Quentin Veron a další. Sídlo zde má i luxusní módní značka Louis Vuitton, která jako jedna z mála zaznamenala během světové krize nárůst zisků. Monogramy, erby či proužky na produktech značky Louis Vuitton jsou malované ručně, čímž se stává každý kus kolekce originálním. Módní značka Louis Vuitton má ve Francii 11 ateliérů a dílen, které neustále rozšiřuje, aby zvýšila produkci a dokázala uspokojit poptávku.

Návrháři prezentují své jedinečné modely na prestižních módních přehlídkách, jako je například Fashion Week, které se konají v největších metropolích módy (Londýn, Paříž, Milán a New York) dvakrát v roce. Ať jste začínajícím módním návrhářem, vizážistou, nebo nehtovým designérem určitě se na takových akcích inspirujete.

Modelky na molu předvádějí nádherné, ručně vyráběné modely špičkových módních návrhářů, v rozmanitých barvách, ušité z těch nejkvalitnějších tkanin. Použitý materiál často barví ručně, aby dosáhly jedinečných a neopakovatelných odstínů a lesku. Pokocháte se pohledem na trendové modely, které si můžete za nemalou sumu přímo zakoupit. Když hovoříme o nových trendech v oblékání, neodmyslitelně k tomu patří i stylová, sexy a zároveň pohodlná obuv a doplňky (kabelky, klobouky).

Vašim očím jistě neuniknou ani extravagantní účesy modelek nebo jejich výrazné barevné líčení, které je doplňováno glitry, kamínky, peříčky a jinými ozdobami. K módě dnes samozřejmě patří i gelové nehty, které barevně doplňují model. Žádnou výjimkou není ani extravagantní zdobení nehtů, kde jsou na dlouhých nehtech aplikovány různé nápadné ozdoby. Také nesmíme zapomenout na šperky. Nemyslíme tím jen náušnice a náhrdelník, ale i prsteny, náramky, hodinky, piercing či brože.

fashion_week

Paříž je neskutečně rozmanitá a s jistotou mohu říci, že žádný z návštěvníků nebude odcházet zklamán. Právě naopak. Mnohem lépe pozná sám sebe a určitě se mu v srdci zabydlí touha opět navštívit toto jedinečné, módou i historií protkané a přitom tak moderní město.

Výlet stvořený pro ženy – Paříž
Ohodnotit

      GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pokud budete chtít údaje odstranit, tak nás kontaktujte na info@lillian.cz