Výklad karet

Když jsem byla malá holka, tak jsem mnoho času trávila se svojí babičkou, která se o mne a mou sestru starala, jelikož máma musela pracovat a měla se co otáčet, když na nás byla sama. A jak jsem stále byla s babičkou, tak si pamatuji, jak za ní chodily její kamarádky, sousedky z baráku, aby jim vyložila karty. No byla jsem samozřejmě velmi zvědavá, co to obnáší, a jak může babička vědět, co ty karty znamenají, co vyjadřují apod. Jasně, byla jsem malá holka, takže jsem znala tyto vykládací karty  jen na hraní her jako prší, záchod, vole padni, červená bere apod…. Ano mluvím o mariášových kartách.

Stále jsem se vyptávala, jak je to možné a jak to dělá a  jak ví co má povídat. Stále jsem za ní chodila, seděla u ní při výkladu, a prostě řečeno pusu jsem nezavřela. Babička byla velmi trpělivý člověk, ochotná, milá a měly jsme mezi s sebou takové kouzlo, které ani nejde popsat. Byla pro mne velkým vzorem a babičku jsem opravdu milovala. Škoda jen, že jsem nestihla lépe se od ní vše naučit. Ale jak tušíte nedalo mi to a začala jsem sama zkoušet vykládat karty, dělala jsem si poznámky, vyhledávala informace, četla spousty knih. Dokonce jsem navštívila několik lidí, kteří se zabývají výkladem karet. Já vím, spoustu z Vás tomu nevěří, a je k tomu skeptická, ale na druhou stranu zase spoustu lidí tomu věří, a hledají odpovědi na své otázky. Nejčastěji se obrací na tyto lidi, když mají problémy v rodině, v práci, v soukromí, s dětmi a doufají v pomoc nebo alespoň chtějí slyšet nějakou útěchu. Ne vždy vše vyjde, někdy vůbec ne a někdy se člověk až zarazí co ten kartář či kartářka ví a to co předpověděli se stalo.

Sama jsem navštívila ze zvědavosti několik takových lidí co umí vykládat, nebo alespoň to tvrdí. Tak u jedné jsem opravdu koukala jak blázen, jak je možné, že ví co se stalo jako v minulosti, čím si procházím v současném období a řekla co bude. Sama také říkala, že jí hodně vyčerpává vykládání karet a že má vždy jen určitý počet lidí za den. Ale při mém odchodu mi řekla, že ve mě něco je, a že já jí spíše nabyla energií než že bych jí ubrala. U této kartářky jsem byla asi 3x a musím z vlastní zkušenosti říci, že tak z 85% možná i více se stalo co řekla. Jde z toho až mrazení. Vím, že by se určitě našli lidé, kteří byli u té samé a třeba jim nic nevyšlo, ale co člověk ví, je to náhoda????? Každý kdo mě zná, tak si ještě dělá ze mě legraci, že přeci to musím umět, protože jsem se narodila 30. dubna což jsou čarodějnice, takže prý k tomu mám předpoklady. Ale to je spíše tak, že to vyvolá úsměv na rtech.

Jednou se tomu věnuji více jindy zase nějaký delší čas vůbec ne. Je také pravdou, že člověk musí být tak nějak naladěn. Asi se zeptáte, jestli tedy vykládám také karty? No musím říci, zkouším to a vykládám svým kamarádkách a docela to vychází. Neříkám že na 100%, protože nic nemáte na 100%. A navíc, mám vždy takové nějaké tušení a obzvláště u mé  jedné  velmi dobré kamarádky, když jí něco řeknu, a ona mi po čase řekla, tedy ty jsi měla pravdu. Nebo se delší čas nevidíme a já jí pak řeknu”Hele neděje se něco”, nebo že je to a to a opět musím říci, že mi dá většinou za pravdu. Kolikrát jsem si i říkala, že nic říkat nebudu, a ona jak už mě zná tak vždy říká, no jo ty to stejně víš viď co se stalo nebo děje.

Nevím neumím to vysvětlit, ale rozhodně něco na tom bude. Tato oblast láká stále více lidí, bohužel jsou i tací, kteří chtějí vydělat na cizím neštěstí. Já to dělám spíše pro radost, je to takový můj koníček, než že bych se tím živila, ale prostě to je alespoň pro mě fascinující, tajemné, záhadné a prostě něco mezi zemí a nebem je. Uvidím, zda se dopracuji někdy do stádia, kdy budu moci říci, že to umím. Ale vlastně ani nevím zda bych to tak chtěla, protože mě stále baví objevovat nové a nové souvislosti v této problematice a pořád je se co učit. Hezký a tajemný den všem Lucka

Výklad karet
Ohodnotit

      GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pokud budete chtít údaje odstranit, tak nás kontaktujte na info@lillian.cz