Trendy v plavkové módě

Chcete si vybrat plavky a nevíte co bude toto léto trendy? Přinášíme vám několik horkých stylů a pomůžeme vám vybrat si ty správné střihy. Nezůstane vám už nic jiného něž si sbalit plážovou tašku a vzhůru k vodě.

Styl plavek Cut-away

Plavky s výřezy jsou trendy už pár let. Je důležité vybrat jen ten správný střih a zaměřit se na partie které chcete mít odhalená. Plavky s výřezy dodávají ještě větší důraz na holou kůži. Styl Cut-away je určen zejména pro ženy s postavou, kterým tento styl neublíží, ale spíše lichotí.

plavky_2013_01

Styl plavek One-piece

Styl určený pro ženy s minimalistickým, moderním a mírně stydlivým vkusem. Buďte minimalistické, ale nezapomínejte na to, že můžete využít provokativní barvy s nádechem sportovního stylu, nebo světlé potisky připomínající retro plavky. Tento druh plavek je lichotivý postavě a také působí nadčasově.

plavky_2013_02

Styl plavek Printed

Plavky s potiskem dokáží napovědět tomu, zda má žena raději futuristické kombinace a je ráda v něčem, co poutá pozornost, nebo se spíše vrací do minulosti a libuje si v retro stylu. Na sezónu léto 2013 budou trendy plavky s potiskem jemně květinových vzorů, zvířecí motivy nebo kombinace pestrých, jemně psychedelických vzorů.

plavky_2013_03

Styl plavek Overlay a Bikini

Pro tento styl platí na letní sezónu 2013 množství kombinací. Za povšimnutí stojí zejména kombinace spodního dílu plavek s vrchním, který má dlouhé, tříčtvrteční či krátké rukávy které přinášejí pocit lehkosti a volnosti. Háčkované, perforované či jemné hedvábné svršky vám dodají nejen pocit volnosti ale jsou i vhodným doplňkem na dlouhé letní dny.

plavky_2013_04

Trendy v plavkové módě
Ohodnotit

      GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pokud budete chtít údaje odstranit, tak nás kontaktujte na info@lillian.cz