Těšíte se na léto?

Léto je za dveřmi, období pro většinu z nás velice oblíbené pro svoji pohodu. Všichni se těší na krásné počasí, odpočinek a hlavně zážitky. Poznávání nových míst a kultur, chutí a vůní. Mnoho z vás už určitě přemýšlí, co budou během léta dělat. Je potřeba si to užít. Někdo využívá cestovní kanceláře, jiní, ti odvážnější hledají levné letenky online a snaží se najít, co nejlepší ceny. Pokud chcete dovolenou mít opravdu výhodně, tak si najděte čas a najděte ty nejlepší lety. Na internetu se dá najít mnoho nabídek s letenkami do oblíbených destinací.

Z osobní zkušenosti vám mohu koupi letenek doporučit, už několikrát jsem cestovala po Evropě autobusem a nebylo to příjemné. Napuchlé nohy, byla jsem z cesty hrozně unavená, nevyspalá. Za těch pár korun navíc to cestování letadlem určitě stojí. Nešetřete na sobě, jen tak si dovolenou užijete. Nemusíte se trápit tím, že budete cestovat více jak 20 hodin autobusem. V dnešní době je cestování tak pohodlné. Sbalíte si a za dvě hodiny můžete být na pláži, není to fajn?

Dovolená na poslední chvíli

Pro ty, kteří nevědí, kdy budou mít přesně volno, jak zhlediska práce nebo jiných starostí. Tak pro vás mám ještě jednu možnost a to je last minute dovolená. Cestování na poslední chvíli nemusí být zas tak náročné. Můžete mít věci připravené, klidně několik týdnů a jen čekat na tu správnou chvíli.

Co si ale vzít s sebou? To je to největší rozhodnutí. Určitě nesmíte zapomenout na plavky, přípravky na opalování, doklady, obuv a další drobnosti. Počítejte s tím, že se může počasí i zhoršit. Měly byste mít s sebou i teplejší oblečení. Na druhou stranu, zase tak často se to nestává, proto si raději vezměte tílka pro horké letní dny.

A to poslední na co nezapomenout je? Vzít si s sebou někoho blízkého. Přece nebudete na dovolené odpočívat sama. A jestli partnera/kamarádku nemáte, tak byste to měla do léta napravit. Sledujte náš magazín, máte se na co těšit.

Těšíte se na léto?
Ohodnotit

      GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pokud budete chtít údaje odstranit, tak nás kontaktujte na info@lillian.cz

    Komentáře / diskuse / hodnocení