Tahy penisem, které muže nejvíce iritují

Ne všechny pohyby dělají mužům dobře! Víte, které byste měly z repertoáru raději vyřadit?

Nasucho ne

Handjob bez lubrikantu nebo slin? Zapomeňte, protože pro chlapa je to utrpením, které si nakonec odnesete vy. Pokud si myslíte, že vněm musí doslova plavat, aby byl připravený na vzrušení, tak se mýlíte. Lubrikantu stačí trocha a penis náhle nabere na síle. Nepřehánějte to s ním, jinak riskujete, že celou hru pořádně prodloužíte.

Chlap není květina

Přeloženo: lehké pohyby nejsou na místě. Muž vyžaduje doslova “chlapskou ruku”. Nedržte penis mezi dvěma prsty, ale pořádně ho uchopte celou rukou, nejlépe ho sevřete do dlaně a prsty ho obtočte. Přitlačte zejména, když procházíte přes špičku!

Neškubejte

Chcete-li svého drahého pořádně vzrušit, rozhodně jeho údem neškubejte, jako byste ho chtěli odtrhnout. Křečovitý pohyb rukou po penisu je rovněž na černé listině tahů. Vše je o správném uchopení, shodují se samotní muži.

Neřešte jen kořen

Mnoho žen tento “nástroj” zpracovávají jen dolů a zanedbávají vrchní část. To je chyba! Nejcitlivější je totiž právě na vrcholu, takže pohyb ruky pouze u kořene je pro dobrou milenku nanic. Zkuste se věnovat žaludu a uzdičce. Bude vzdychat blahem!

Jemnost v centru dění

Muži neocení jen polibky, letmé doteky a něžnost. Neodkládejte si laskání penisu na konec předehry. Začněte s ním! Právě tvrdší doteky, které muž pocítí přímo v rozkroku ho nabudí k další aktivitě. Uvidíte, jak ztvrdne. Klidně mu ukažte, co dokážete, a pak se věnujte polibkem a dotykem. Záleží na dobrém načasování.

Rychlost nehraje roli

Snažíte se být při ruční práci co nejrychlejší ve snaze dovést ho co nejrychleji do úspěšného finále? Špatně. Zkušené milenky velmi dobře ví, že rychlost neni namístě. O co mužům nejvíce jde, je zachování tempa a správný stisk, který vaši polovičku dráždí. Zjistěte, co se mu líbí a nepřestávejte!

Tahy penisem, které muže nejvíce iritují
2 (40%) 1 hodnocení

      GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pokud budete chtít údaje odstranit, tak nás kontaktujte na info@lillian.cz

    Komentáře / diskuse / hodnocení