Stále nemůžete najít životního partnera?

Velkým neduhem moderní doby je nestálost životních vztahů a střídání partnerů. Hlavním problémem je neochota řešit problémy, protože je totiž daleko snazší se rozejít, než daný problém přijmout a začít jej řešit. Někteří lidé pak nemají na seznamování čas, a proto jsou stále single. Dnes se vám pokusíme dát tip, jak najít svého životního partnera i s minimem času.

Vyzkoušejte internet

Žijeme přeci v internetové době, tak by nám samotný internet mohl pomoci i s vyhledáváním partnerů. Obliba seznámení online neustále stoupá, a to zejména u mladých lidí. O tom svědčí i vzrůstající počet webových stránek zabývajících se tímto problémem. Ne všechny z nich jsou však stejně kvalitní a vy byste se tak měli registrovat pouze na těch ověřených. V potaz berte pouze největší seznamky a zaměřte se také na uživatelské reference.

zpět k obsahu ↑

Nemějte z online seznámení strach

Z internetového seznámení nemusíte mít vůbec strach. Pokud si vyberete nějakou populární seznamku, určitě narazíte na někoho, kdo bude sdílet vaše sympatie. Často se například stává, že váš protějšek je daleko nervóznější než vy. Seznamky navíc bývají velmi propracované, takže si jednoduše určíte vlastnosti vysněného protějšku a na základě toho se vám budou nabízet vhodní partneři či partnerky. Seznámení tak probíhá velice jednoduše, rychle a bezbolestně. Odmítnutí přes internet totiž tolik nezamrzí.

zpět k obsahu ↑

Buďte však obezřetní

I když je drtivá většina internetových seznamek prověřená, měli byste se mít na pozoru před podvodníky. Ty si mohou založit fiktivní stránku, ze které vás poté mohou vydírat, nebo z vás tahat peníze. Takových případů už bylo v naší republice několik. Jestliže se vám proto bude zdát chování vašeho nápadníka či nápadnice podezřelé, určitě kontaktujte uživatelskou podporu seznamky, nebo se minimálně svěřte své nejlepší kamarádce či kamarádovi.

Jestliže tedy stále nemáte partnera, nezoufejte. Zaregistrujte se na některé internetové seznamce a zkuste svoje štěstí. Je totiž pravděpodobné, že právě tam poznáte svou životní lásku.

Stále nemůžete najít životního partnera?
5 (100%) 1 hodnocení

      GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pokud budete chtít údaje odstranit, tak nás kontaktujte na info@lillian.cz

    Komentáře / diskuse / hodnocení