Slabý sexuální apetit

“Dnes mě, bolí mě hlava.”, Tak tato věta již patří do minulosti a je pointou mnoha starších vtipů. Dnes nejeden pár řeší jiný problém, slabý sexuální apetit.

Nedostatečný sexuální apetit v minulosti převažoval hlavně u žen, důsledkem puritánské výchovy, slabé sexuální osvěty nebo nějaké poruchy. Dnes se setkáváme s mladými lidmi, kteří se mají rádi, rozumějí si, ale chybí jim sexuální touha. Nejsou nemocní, impotentní ani frigidní, prostě necítí potřebu sexu.

Život podle diáře

Musím stihnout ještě toto a pak letím tam a večer ještě musím projít maily a prohlédnout si internet. Kariéra, konkurenční boj, krize, stres. A pokud nechcete vypadnout z kola ven, musíte ještě stihnout squash s kolegy, kondiční běh a cvičení ve fitness centru, protože je to “in”, a ten kdo necvičí se diskvalifikuje v očích kolegů a … Vše je pěkně v diáři, jen sex, partnerský sex tam jaksi chybí, resp. je jen jedním z úkolů v diáři, který si naplánujete a pak odškrtnete. A pak erotika je všude kolem nás, v reklamách, filmech, na stránkách časopisů, alespoň doma chcete mít klid.

To, že sex, kvalitní sex přináší pocit uvolnění a jisté slasti již dostatečně nemotivuje, protože seskok padákem, paintball, rafting a jiné šílenosti jsou jistě větším adrenalinem, po kterém přichází uvolnění a nakupování pro mnohé ženy je tou největší slastí.

I hodně harmonie škodí

Sex potřebuje vášeň a tu nezabíjí pouze stres, ale i příliš organizovaná harmonie. Dnes si moderní páry budují svět plný dostatku bez jakýchkoliv třecích ploch a vztah, který je spíše sourozenecký či přátelský, příliš neutrální, který vyhovuje jejich kariéře, který je nezatěžuje, při kterém dokáží plnit všechny ty nalinkované úkoly. Nuže tento “bezpečný” vztah určitě nepřeje vášni.

Přeškrtejte svůj diář. Vyhoďte posilovnu a raději si odpočiňte jen tak doma před televizí. Na víkend nic neplánujte a naordinujte si nudu. Jednoduše, zpomalte tempo a nechte se unášet jen svými myšlenkami. Budete překvapeni, kolik energie najednou budete cítit a možná přijdou i nějaké ty erotické nápady.

Slabý sexuální apetit
Ohodnotit

      GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pokud budete chtít údaje odstranit, tak nás kontaktujte na info@lillian.cz