Samota nebo rodina?

Většina žen touží po chlapovi, který by je zahrnoval láskou, o šťastné rodině, dětech, z nichž pramení tolik radosti. Málo z vás chce život, ve kterém musí riskovat každý den, protože žije sama pro sebe. Je takový ideál společensky stále nedoporučený?

Po čem ženy touží? Možná po romantické lásce v letním dešti, objímat svého vyvoleného, ​​líbat jeho mokré rty, držet ho za ruku a snít o jeho společnosti na věčné věky. O lásce rozvíjející se každou vteřinou, s každou dešťovou kapkou dopadající na jejich tělo.

Rozhodla jsem se žít sama!

Jsou i ženy, které prostě nejsou vztahové typy. Měli několik vztahů, které je však po čase přestaly bavit a samy si namlouvali, že ten pravý ještě přijde, jen je ho třeba hledat. Pokud má přijít, přijde, netrapte se hledáním. Máte i vy plné zuby přeslazených scén jako z filmu, umělých slibů či falešné lásky? Nebojte se zkusit žít sama. Nebojte se osamostatnění! Mít sny znamená snažit se je naplnit. Existují ambiciózní ženy, které si budují kariéru, jejich sen je koupit si vlastní bydlení, žít ve vlastním bytě, ať už sama nebo s přítelkyněmi, věnovat svůj volný čas sobě, svým zálibám, cestovat, poznávat svět. Některé touží po věčné svobodě, jiné po věčné lásce. Nebojte se být ani jedním případem, vždyť nikdy nevíte, co vám život do cesty přinese a jak osud změní vaše smýšlení.

usmev_2

Rodina to nepochopí …

Jste dospělá, naučte se žít podle sebe. Pokud vás vaše rodina miluje, chce, abyste byla šťastná. Pokud jste šťastná na křídlech svobody, nechají vás létat. Nenuťte se do něčeho, co sama nechcete jen proto, že vaše máma chce vnoučata a babička pravnoučata pokud víte, že mateřství není váš šálek kávy a potřebu mít dítě necítíte. Hlavně se v životě uvolněte a nekráčejte hlavou proti zdi. Dělejte, co je pro vás přirozené a čemu vy sama věříte. Možná vás bude čekat pár rodinných rozhovorů, ale vy si přece umíte obhájit svůj názor a své štěstí. Individuální život nemusí trvat navždy, možná najdete někoho, do koho se nekriticky a vážně zamilujete a ikdyž jej nenajdete, přesto prožijete dobrodružný život plný nezapomenutelných a kouzelných okamžiků.

Společenská idylka?

Ano, rodina je základ společnosti a vždy bude. Právě proto je ideálem šťastná rodinka ve složení manžel, manželka a jejich děti. Každé pravidlo přece potvrzuje výjimka! Ženu za samostatnost a nezaložení rodiny nikdo “neodsoudí na doživotí.” Nemáte co ztratit, pokud budete následovat své touhy, nebojte se jich. Život nabízí mnoho možností a cest. Pokud jste matkou a manželkou, máte radost z každého kroku vašich dětí a naplňuje vás každý polibek vašeho manžela, jste rodinně založená a našla jste své štěstí. Pokud ráda riskujete, nebojte se nemít rodinu. Risk je zisk a svobodné ženě se mnohem snadněji uzavírají sázky v životě, ve kterém nemá rodinné omezení.

Takže, po čem může žena opravdu toužit? Možná jen chce tančit v objetí deště, vdechovat vůni svobody, cítit kapky vody na tváři, vyzařovat úsměv, rozsvítit jím krajinu kolem sebe. Dotýkat se štěstí přímo duší, vychutnat si prostor obklopující její tělo, žít život bez zábran, o jakém sní každý den, každou vteřinu.

Samota nebo rodina?
Ohodnotit

      GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pokud budete chtít údaje odstranit, tak nás kontaktujte na info@lillian.cz