Romantika, tabu či povinnost?

Svíčky, růže, dlouhé předehry a srdcervoucí vyznání lásky, je to sen každé ženy, nebo se v tomto ohledu lišíme? Každý má ve svém okolí někoho, kdo se v romantice vyžívá a někoho, komu se z těchto věcí obrací panenky vzhůru už jen, když to slyší. Má v sobě každá z nás své něžné já, či nikoliv, hrajeme si na tvrdé, nebo jimi opravdu jsme? Přiznejme si, nebýt romantických filmů a knih, či kolegyň a kamarádek vyprávějících o něžném večeru s jejich přítelem, snoubencem, nebo manželem – vyžadovaly bychom něco takového? Každopádně to závisí na vztahu, jaký se svým partnerem máte.  Jsou asi tři typy žen.

1. Typ žen

Jsou to silné realistky, které nejsou na něco podobného zvědavé a jako vyznání lásky jim svíčky po bytě nepřijdou vhodné, nejvíce si zakládají na upřímnosti, otevřenosti a smyslu pro humor. Váží si detailů, které nejsou tolik kýčovité, mají hlubší význam a nejsou jakýmkoliv způsobem nucené. Originalita je pro ně velice důležitá.

u_zadecek

2. Typ žen

Tyto ženy nic podobného nezažily a poměrně by je to lákalo. Jsou to jejich tajné představy a sny, ale bojí se své citlivé já ukázat příteli, mají strach, že budou najednou ty „přecitlivělé“. Patříte mezi tento typ? Toužíte-li po tom, zkuste Vaší polovičce navrhnout romantický večer se vším všudy! Zkusit se má vše, žijeme přeci jen jednou, nemyslíte? Tak s chutí do toho! Nebude-li Vám to vyhovovat, můžete to kdykoliv zastavit a celý večer naprosto přeorientovat. Nemějte strach ze změn, Váš přítel to ocení.

ocni_kontakt

3. Typ žen

Jsou zasněné princezny, které si létají ve svých růžových představách, které chtějí převést do reality. Mají-li k sobě prince, který je naladěn na stejné vlně, bude tento vztah velice kouzelný. Neberou romantická vyznání lásky jako něco nuceného, ba naopak! Pokud mezi tento typ žen patříte, tak si raději se svým partnerem vyložte karty na stůl, mohlo by Vás čekat nemilé překvapení ve formě neporozumění.

u_zivot_pod_kontrolou

Jak jste na tom Vy? Funguje vztah mezi ženou a mužem, kde mají naprosto jiné názory, co se romantiky týče, existují v tomto směru nějaké kompromisy? Ať se svíčkami, čokoládou, koupelí s plátky růží, nebo bez, je důležité, že si s partnerem rozumíte.

Romantika, tabu či povinnost?
Ohodnotit

      GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pokud budete chtít údaje odstranit, tak nás kontaktujte na info@lillian.cz