Relaxujte na zimní dovolené

Zimní období se letos příliš neukázalo, ale ještě není všem dnům konec. Pokud rádi sportujete a chcete udělat své rodině radost, tak neutrácejte v obchodech za zbytečnosti a raději darujte členům zážitky a společně si udělejte dovolenou někde na horách. Nemusíte odpočívat přece jen v létě, ale i v zimním období to příjde vhod. České hory ale nestačí všem, takže jestli hledáte nějakou změnu. Pokud máte už naše hory sježděné, tak by mohla být ta pravá volba u našich sousedů. Jiné prostředí, vyšší polohy, to jsou Tatry. Jsou velice blízko, můžete se tam vydat autem a nemusíte se bát, že budete mnoho hodin za volantem. Pokud máte děti, tak jim se cesta bude určitě líbit.

Máte-li problém přemluvit partnera, jestli se mu nelíbí brodění ve sněhu s dětmi v náručí, nebo to, že musí děti stále kontrolovat a hlídat. Přitom si volno moc neužije. Určitě dokážete přesvědčit wellness hotelem, který se nachází v centru turistického střediska. Uvolníte si tam tělo i mysl.

Nezapomeňte si s sebou vzít teplé oblečení a vhodnou obuv na nohy. Dbejte na to jak u dětí, tak i u vás. Nejen ženy dokáží ocenit stylovou zimní obuv a budou se rády procházet i závějemi. Na recepci hotelu vám určitě poradí, jaké jsou nejoblíbenější trasy a výlety v okolí. Udělejte si čas a poznávejte nová místa a sbírejte zážitky.

Co by vám ještě nemělo určitě na horách chybět je základní horské vybavení, jako termo přikrývka, dostatek tekutin a jídlo. Určitě nabitý telefon a při ruce dobrý dalekohled, kterým můžete sledovat nádhernou přírodu Tater.

Jste spíše na teplo? Tak si můžete vybrat z jiných destinací. V toto roční období je krásně v Turecku, Španělsku nebo exotičtějších zemích. Stačí si jen vybrat na internetu destinaci a rezervovat dovolenou. Nejvýhodněji vás příjde, pokud si ji objednáte jako last minute.

Relaxujte na zimní dovolené
Ohodnotit

      GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pokud budete chtít údaje odstranit, tak nás kontaktujte na info@lillian.cz

    Komentáře / diskuse / hodnocení