Potřebujete nový toner do tiskárny?

Určitě se mezi vámi nachází velká část lidí, používajících tiskárnu každý den. Na tato zařízení jsou v posledních letech kladeny čím dál tím větší požadavky, protože se tiskne stále více a více dokumentů. S rostoucím počtem papírů však musí pochopitelně růst i spotřeba barvy. Dnes se právě na nové tonerové kazety zaměříme v našem článku.

Kdy toner vyměnit?

Poznat, kdy toner vyměnit je naprosto jednoduché a poznal by to asi každý z vás. Většina dnešních tiskáren totiž obsahuje indikátor hladiny barvy v tiskových kazetách a sama proto upozorní, že toner dochází. Pokud byste však disponovali starším typem zařízení, kde by tato vychytávka nebyla zabudována, nemusíte zoufat. Pravý čas na výměnu tiskové kazety nastává právě v okamžiku, kdy z tiskárny lezou pouze čisté stránky bez textu. Barva je totiž spotřebovaná, a proto již nemůže být nanášena na papír.

Nový toner do tiskáren Lexmark

Nezáleží na tom, zda vlastníte inkoustovou či laserovou tiskárnu. Nové cartridge Lexmark budou vždy potřeba. Nemusíte doma náplně shromažďovat, avšak měli byste být připraveni na jejich výměnu. Ať už použijete originální či alternativní tiskovou kazetu, měla by bez problémů poskytnout dostatek barvy na potištění několika stovek stránek. Mnohé alternativní náplně mají dokonce větší kapacitu než originální, a proto byste je rozhodně měli na svou tiskárnu vyzkoušet.

Nový toner do tiskáren Brother

Jestliže vlastníte laserovou tiskárnu firmy Brother, měli byste se určitě dříve či později poohlédnout po nové náplni. Tonery Brother patří na trhu k těm nejkvalitnějším s jednou z největších výdrží. Kapacita některých alternativních kazet přesahuje 2 000 potištěných stran, což je vskutku obrovské číslo. Výborně se tak hodí zejména do firemních tiskáren, kde je třeba tisknout každý den velké počty dokumentů. Doporučovali bychom koupi alternativních kazet před originálními, a to zejména kvůli větší kapacitě.

Barev do tiskáren není nikdo dost, a proto byste měli být vždy připraveni s novou kazetou, abyste nenarušili činnost těchto jednoúčelových zařízení.

Potřebujete nový toner do tiskárny?
5 (100%) 4 hodnocení

      Přidat komentář

      Lillian.cz
      Logo