Podzim se blíží. Nezapomeňte na obměnu šatníku

Je sice stále ještě léto, ale uplyne několik měsíců a budou tu první zářijové dny. Ty už mohou být spojeny s chladnějším počasím. Na to je třeba se náležitě připravit tím, že budete mít ve svém šatníku módní dámské oblečení, které bude určené právě na toto roční období. Pokud můžeme doporučit, je ideální pořídit si ho už nyní. Jedině tak nebudete překvapena z prvních chladnějších teplot. Aby pro vás byl výběr jednodušší, přinášíme vám několik tipů na to, s čím rozhodně neuděláte chybu. Pojďme na ně.

Potřebujete se primárně zahřát

Podzimní dny jsou spojeny nejenom se zataženou oblohou, ale také s drobným mrholením, větrem a nízkými teplotami. Na to vše budete muset vyzrát. Za nás rozhodně doporučujeme dámské bundy s podšívkou. Jsou ideální cestou, jak skvěle vypadat a zároveň neriskovat tolik nebezpečné nachlazení. Určitě doporučujeme jít jak cestou osvědčeného polyesteru, tak i cestou moderní a tolik vyhledávané kůže. A jakými barvami nic nezkazíte? V případě kůže doporučíme stylovou černou. V ostatních případech je hitem barva modrá, stejně jako potěší i několik dalších zajímavých odstínů, kam se řadí:

  • Granátový odstín
  • Azurový odstín
  • Červený odstín

Ideální je i pevná obuv

V prvních podzimních dnech si možná ještě budete užívat pohodlné sandály, žabky nebo baleríny. O pár týdnů později ale už jenom těžko opustíte svůj domov bez kvalitnější obuvi. Co zvolit v tomto případě? U nás máme jasno a doporučujeme boty Rieker. Tato značka je od svého vzniku spojena nejenom s kvalitou, ale i pohodlím a zajímavým designem. Pokud chcete i v podzimních dnech vypadat elegantně, rozhodně nezapomínejte ani na provedení s decentním podpatkem, nebo zdobením. A jaký materiál může být ten pravý? Stejně jako v případě bundy, ani zde rozhodně nic nezkazíte, pokud půjdete cestou pravé kůže. Tedy pokud chcete, aby vám bota vydržela a zároveň i dobře vypadala.

Tip: Stylové oblečení za dostupné ceny najdete v e-shopu Bonprix.cz

Podzim se blíží. Nezapomeňte na obměnu šatníku
5 (100%) 1 hodnocení

      GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pokud budete chtít údaje odstranit, tak nás kontaktujte na info@lillian.cz

    Komentáře / diskuse / hodnocení