Ofina? Jak s ní vypadat ještě lépe

Nebaví vás už pořád stejný typ účesu, který nosíte už několik let? Tak v tom případě si pojďte vyzkoušet něco jiného. Pokud nejste natolik odvážné, abyste přistoupili k razantnějším změnám, tak svěřte do rukou kadeřníků alespoň vaši ofinku. Uvidíte, jak vás to najednou změní a udělá to z vaší tváří kouzla. Stačí už jen vybrat si ten nejvhodnější způsob, jakým se do toho pustit a vaše nové já bude hned na světě.

Zarovnaná nad obočí

Tato ofinka je ideální pro ženy s oblejší nebo hranatou tváří. Opticky tak odpoutává pozornost od malého nedostatku a zjemňuje vaše rysy. K tomu si zvolte ještě vlasy rovného střihu, které budou lemovat vaši tvář a výsledek bude více než vyhovující. Při plnějších líčkách zvolte postupný střih v přední části, abyste je vizuálně zúžily.

http://www.dreamstime.com/royalty-free-stock-photo-young-beautiful-woman-bangs-studio-portrait-image30372335

Delší ofinka na stranu

Pokud máte problém s nízkým čelem, i na to existuje velmi lehký trik. A tím je ponechání si delší ofiny, kterou si budete česat křížem přes čelo, z jedné strany na druhou. Opticky si ho tak prodloužíte a vaše tvář bude působit souměrnější. Výhodou této volby je i to, že kdyby vás ofina omrzela, můžete si ji nechat velmi rychle dorůst a zakomponujete ji tak do účesu. Pokud máte přesně opačný problém a vaše čelo je naopak příliš vysoké, zamaskujte ho delší rovnou ofinou. Ta se může klidně končit až pod obočím a jemně si ji postrapaťte.

ofina1

 Oválná si může dovolit všechno

Jednoznačnou výhrou je v tomto případě oválná tvář. Jelikož je dokonale souměrná, můžete si dovolit jakoukoliv ofinku, vždy s ní budete vypadat výborně. To důležité proto pro vás bude, abyste zvolili vhodný styl, který bude korespondovat s celkovým účesem. Jinak vám je vše povoleno, tak experimentujte, jak chcete.

http://www.dreamstime.com/-image22137286

Podlouhlý obličej

V tomto případě ji potřebujete opticky rozšířit. A to se vám podaří jedině s rovnou ofinkou, je jedno, jestli bude delší pod obočí, nebo kratší nad ním. Podstatný je tvar, který vaši tvář rozšíří a nebude již více působit zároveň ani příliš úzce. Určitě byste měli zapomenout na ofinu načesanou na bok, která vám udělá protislužbu.

http://www.dreamstime.com/-image25142247

S pěšinkou na střed

Pokud vás trápí příliš ostré rysy a chtěli byste vaši tvář trošku zjemnit a dodat jí více i na ženskosti, nechte si v tom případě narůst opět trošku delší ofinku. Tu však nenechávejte rovně sčesanou, ale udělejte si uprostřed jakoby cestičku a jednu stranu si česejte do šikma. Ještě předtím jí však dodejte trošku objemu pomocí velké natáčky, aby tento pokus nepůsobil velmi uměle. Pomůže i malý rozcuch, který bude vypadat uvolněněji.

http://www.dreamstime.com/royalty-free-stock-photography-beautiful-woman-stylish-hairstyle-image23989387

Ofina? Jak s ní vypadat ještě lépe
Ohodnotit

1 komentář
 1. Reagovat
  healthy eating habits 31.1.2019 v 10.29

  Only, then it might be directed at the tiny kids, to make available freedom from varied forms of diseases.
  Having other items or obstacles in the area will disturb your kid and
  have him to consider them instead, which might lead to him struggling with accidents and slips.
  Ask people around, do a little research or ask elders prior to going searching for your loved one.

  GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pokud budete chtít údaje odstranit, tak nás kontaktujte na info@lillian.cz

Komentáře / diskuse / hodnocení