Ofina? Jak s ní vypadat ještě lépe

Nebaví vás už pořád stejný typ účesu, který nosíte už několik let? Tak v tom případě si pojďte vyzkoušet něco jiného. Pokud nejste natolik odvážné, abyste přistoupili k razantnějším změnám, tak svěřte do rukou kadeřníků alespoň vaši ofinku. Uvidíte, jak vás to najednou změní a udělá to z vaší tváří kouzla. Stačí už jen vybrat si ten nejvhodnější způsob, jakým se do toho pustit a vaše nové já bude hned na světě.

Zarovnaná nad obočí

Tato ofinka je ideální pro ženy s oblejší nebo hranatou tváří. Opticky tak odpoutává pozornost od malého nedostatku a zjemňuje vaše rysy. K tomu si zvolte ještě vlasy rovného střihu, které budou lemovat vaši tvář a výsledek bude více než vyhovující. Při plnějších líčkách zvolte postupný střih v přední části, abyste je vizuálně zúžily.

http://www.dreamstime.com/royalty-free-stock-photo-young-beautiful-woman-bangs-studio-portrait-image30372335

Delší ofinka na stranu

Pokud máte problém s nízkým čelem, i na to existuje velmi lehký trik. A tím je ponechání si delší ofiny, kterou si budete česat křížem přes čelo, z jedné strany na druhou. Opticky si ho tak prodloužíte a vaše tvář bude působit souměrnější. Výhodou této volby je i to, že kdyby vás ofina omrzela, můžete si ji nechat velmi rychle dorůst a zakomponujete ji tak do účesu. Pokud máte přesně opačný problém a vaše čelo je naopak příliš vysoké, zamaskujte ho delší rovnou ofinou. Ta se může klidně končit až pod obočím a jemně si ji postrapaťte.

ofina1

 Oválná si může dovolit všechno

Jednoznačnou výhrou je v tomto případě oválná tvář. Jelikož je dokonale souměrná, můžete si dovolit jakoukoliv ofinku, vždy s ní budete vypadat výborně. To důležité proto pro vás bude, abyste zvolili vhodný styl, který bude korespondovat s celkovým účesem. Jinak vám je vše povoleno, tak experimentujte, jak chcete.

http://www.dreamstime.com/-image22137286

Podlouhlý obličej

V tomto případě ji potřebujete opticky rozšířit. A to se vám podaří jedině s rovnou ofinkou, je jedno, jestli bude delší pod obočí, nebo kratší nad ním. Podstatný je tvar, který vaši tvář rozšíří a nebude již více působit zároveň ani příliš úzce. Určitě byste měli zapomenout na ofinu načesanou na bok, která vám udělá protislužbu.

http://www.dreamstime.com/-image25142247

S pěšinkou na střed

Pokud vás trápí příliš ostré rysy a chtěli byste vaši tvář trošku zjemnit a dodat jí více i na ženskosti, nechte si v tom případě narůst opět trošku delší ofinku. Tu však nenechávejte rovně sčesanou, ale udělejte si uprostřed jakoby cestičku a jednu stranu si česejte do šikma. Ještě předtím jí však dodejte trošku objemu pomocí velké natáčky, aby tento pokus nepůsobil velmi uměle. Pomůže i malý rozcuch, který bude vypadat uvolněněji.

http://www.dreamstime.com/royalty-free-stock-photography-beautiful-woman-stylish-hairstyle-image23989387

Ofina? Jak s ní vypadat ještě lépe
Ohodnotit

      GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pokud budete chtít údaje odstranit, tak nás kontaktujte na info@lillian.cz

    Komentáře / diskuse / hodnocení