Nikdy nezklamou! Malé, černé, dokonalé

Neexistuje kus oblečení, který by se dal srovnat s malými černými. Zkrátka, ne! Některé ženy nosí také tak často univerzální, černé rifle. Mohou si říci, že v džínách se dá chodit téměř všude a nemusíte působit vůbec ne-elegantně.

Já se ptám – můžeme jít v džínách do divadla? Do opery? Na vánoční firemní večírek? Do kostela? Na zkoušku?

Ale i když některé odvážné a sebevědomé ženy mohou na pár z těchto otázek říct ano, na všechny asi těžko. Jenže malé černé šaty si můžete obléknout na všechny tyto události. A co víc. Můžete si je brát i v běžný den, do obchodu, k lékaři nebo jen tak do práce nebo do školy. Nikdy vás nezklamou.

Jejich barva i délka jsou zázračné. Dělají ženu výjimečnou mezi ostatními lidmi, přestože jde většinou o jednoduché střihy černých barev. A černá je prý fádní. Smutná. Pohřební. Ať je jaká chce, černou žena nikdy nic nezkazí. Maximálně si tak na pohled ubere pár kilo.

victor_rolf_crna_haljina_trio

Nosily je všechny ženy, které v módě něco znamenaly. Zmiňovány v každém článku o základním kousku našich šatníků. A i přes různé colourblockingy, až po zvýrazňovače barevných trendů z posledních sezón, dostávají se i do těch nejdostupnějších řetězců. Ty nejzákladnější se dají, pokud máte štěstí, koupit v H&M. Jen se k nim musíte probojovat přes záplavy oranžových a květinových kousků. Výjimečnější kousky má ve svém repertoáru opravdu každá značka oblečení.

Věřte mi, pokud budete mít ve skříni minimálně jedny úplně jednoduché malé černé šaty, vždy si budete mít co obléci. K riflím potřebujete tričko. K saku či topu zase nějaké kalhoty. K černým šatům nepotřebujete nic. Jen boty a kabelku. Chcete-li být klasicky dokonalá, tak šňůru perel. Chcete-li být naopak cool a nápadně drzá, kožená bunda do pasu, s conversky, jsou to pravou volbou. Hodí se k nim všechny boty, od balerín, lodiček, sandálů až po holínky, i všechny typy a velikosti kabelek.

Ať jdu kam chci a ať je moje první představa oblečení ledajaká, vždy sáhnu po černých šatech. Neboť někdy i nejjednodušší volba může být nejlepší …

Little-Black-Dress

Nikdy nezklamou! Malé, černé, dokonalé
Ohodnotit

      GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pokud budete chtít údaje odstranit, tak nás kontaktujte na info@lillian.cz