Nehty jsou vizitkou ženské krásy

Každá žena chce být krásná. Ale mnohé i v 21. století zapomínají na své ruce, a právě rukou si rozhodně všimne každý. Odvážím si říct, že okousané nehty nelahodí žádnému oku. Mnoho žen má své nehty slabé, štěpící se, porušené atd. Tak jaké jsou možnosti?

Jednou z nejjednodušších metod je klasické lakování nehtů. Ženy (a dokonce i muži) si lakovali nehty již za dob starých Egypťanů, ale tento způsob úpravy nehtů je stále populární. Je elegantní, časově nenáročný a netřeba k němu skutečně žádné umělecké vlohy. V nabídce je široká paleta barev. Nevýhodou však je, že lakování nevydrží příliš dlouho.

Oblíbeným způsobem úpravy nehtů je i japonská manikúra. Ta slouží hlavně k posílení přírodních nehtů díky potřebným vitaminům, minerálům a ostatním prospěšným látkám, které se při této proceduře do nehtů dostanou. Japonskou manikúru si dávají dělat dokonce i muži .

Velké oblibě se v dnešní době těší i modelace gelových nehtů. Při této metodě se na připravené nehty nanáší UV gel, který se následně vytvrdí v UV lampě. Těšit se můžete z klasické a elegantní francouzské manikúry, různých flitrových prášků, ozdob, kamínků, nálepek a další množství způsobů zdobení jako například one stroke, ruční zdobení lakem, airbrush, akrylové zdobení atd.. Díky této metodě si můžete pěkně ozdobené nehty vychutnat 3-4 týdny, pak je třeba nehty opět doplnit gelem.

Téměř v každém salonu krásy vám může nehtová designérka také nabídnout metodu akrylových nehtů. Při modelaci akrylových nehtů se na připravené nehty nanáší akrylový prášek, který se míchá s liquidem. Akrylové nehty jsou ve srovnání s gelovými tvrdší, je už jen na samotných nositelkách, zda to považují za výhodu nebo nevýhodu.

V dnešní době skutečně není o způsoby úpravy nehtů nouze. Žádná ze zmíněných metod vašim přírodním měsíčkem neublíží, důležitě však je svěřit se do rukou zkušeným nehtovým designérkám, které vědí co dělají. Je už jen na vás, co si vyberete.

Nehty jsou vizitkou ženské krásy
Ohodnotit

      GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pokud budete chtít údaje odstranit, tak nás kontaktujte na info@lillian.cz