Kde najít toho pravého?

Dnes je doba, kdy mají ženy tolik poviností a práce, že jim zbývá stále méně času na to, aby si dokázali sehnat klasickou cestou partnera. Tedy zajít si někam ven, poznat nové lidi a seznámit se. Každý den se opakuje stejný scénář – vstát, nasnídat se, cesta do práce, uvařit, nakoupit, vyprat, vyžehlit a pořád dokola. Společenský život si téměř nedokáží užít, ale hlavně na něj nezbývá vůbec čas.

Pokud patříte mezi ty, které už mají dítě, tak to patříte do skupiny, která to má se seznamováním naprosto nejtěžší. Svobodné matky si totiž v dnešní době velice težce najdou partnera. Tak zkouší různé jiné možnosti, jak toho pravého najít. Nebojte se, dnes vám poradíme, jak na to. Můžná budete zažívat zklamání, ale vytrvejte a najdete.

Přece každá žena by měla mít pocit, že už se ta chvíle blíží a svého vysněného prince z pohádky už konečně najde. Rozhodně se nevyplatí čekat, ale musíte jednat a chytit všechny šance za pačesy. První možností, jak začít hledat jsou seznamky, určitě jim můžeme přisoudit mnoho kladných i záporných vlastností. Pokud budete dodržovat určitá pravidla a nebudete setkání oddalovat, tak je téměř jisté, že ho najdete. Velice oblíbená seznamka pro každého je slovenská, na portálu Topky. Vybírat můžete z tisíců partnerů. Možná narazíte na někoho nepříjemného, kdo vám nebude příjemný, ale nenechte se odradit. Tak to přece chodí i v životě.

Online seznamka patří mezi skvělé příležitosti, jak se s někým novým rychle seznámit, můžete si vybírat podle věku, místa a zájmů, záleží jen na vás, jaké máte priority.

Tip na vánoční dárek

Stále hledáte nějaký zajímavý dárek pro přítelkyni, maminku, sestru nebo jinou ženu z vaší rodiny? Máme pro vás jeden tip, který každou ženu dokáže okouzlit. Nejedna žena touží po diamantových náušnicích. Ženy mají rádi exkluzivitu, věci co nikdo jiný nemá, co dokáží okouzlit a získat pozornost. Přesně takové jsou náušnice od VIP Gold.

Tip: zajímavé a unikátní kousky najdete na Fler.cz

Kde najít toho pravého?
Ohodnotit

      GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pokud budete chtít údaje odstranit, tak nás kontaktujte na info@lillian.cz

    Komentáře / diskuse / hodnocení