Kam svého partnera nikdy neberte

Každý rád tráví čas se svou láskou. Pokud nechcete svého drahého za něco potrestat, jsou místa, na které je lepší ho nebrat. Která to jsou?

Na nákupy

S tím bude jistě souhlasit každý muž. Jedná se především o obchody pouze s dámskou módou (výjimkou jsou pochopitelně nákupy spodního prádla). Když budete na nákupech, sledujte ženy, které si na nákupy vzali takové “poradce”. Zoufale stojí, dívají kamsi do prázdna, modlí se, aby toto utrpení už skončilo. V kabinkách je to o něco dramatičtější. Zatímco si nakupující zkusí všechny kousky, muž zestárne o pár let ai tak na každou vyzkoušenou věc řekne, že to vypadá fajn. A otázka, zda si zkusit větší či menší velikost? Dámy, vaše polovička i tak neuvidí rozdíl, netýrajte ho. Raději ho během nákupů “odložte” někde v kavárně, sportovním obchodě nebo v obchodě s elektronikou.

Ke gynekologovi

Není nic horšího, než čekat v čekárně s dalšími ženami, které si dovedly své partnery. Tato situace je trapná pro všechny. Návštěvu gynekologa lze považovat za intimní záležitost každé ženy. A žádná během přemýšlení, co ji uvnitř čeká, nechce, aby na ni v čekárně zíral muž některé další pacientky. Dámy, pokud to není životně důležité, nechte své polovičky během každoroční prohlídky doma.

Na večírek s kamarádkami

Toto je kapitola sama o sobě. Je skvělé mít dobré kamarádky a také fungující vztah, tyto dvě věci se však nikdy neslučují dohromady. Potvrdí vám to každá žena, která během večírku sleduje svou kamarádku, jak se neustále se svým drahým líbají a vyznávají si lásku. Nedejbože když se spustí nějaká hádka. To už není příjemné pro nikoho. Takže vždy volte buď večer s kamarádkami nebo se svým drahým. Spolu to nemíchejte, hlavně pro ostatní účastnice večera to bude nepříjemné. I když do očí vám to samozřejmě neřeknou.

Do fitnesscentra

Pokud se svým drahým vedete zdravý životní styl, do kterého spadá i cvičení, je to skvělé. Nikdy však nechoďte společně cvičit do fitka. Hlavním důvodem je, že když na sebe hodíte těsné legíny na cvičení a top s holým břichem, nezůstane na vás během cvičení jen pot, ale i oči dalších mužů cvičících na vedlejších strojích. Chlapi jsou chlapi, není tomu jinak ani ve fitku. A ten váš by se mohl cítit velmi nepříjemně.

Na všechna tato místa je lepší jít sama či se svou kamarádkou nebo sestrou. I když vám váš drahý možná tvrdí, že s vámi rád chodí na nákupy, k lékaři či na párty s vašimi přítelkyněmi, s největší pravděpodobností k vám chce být jen milý. Dejte mu tedy během těchto činností odpočinek na své kamarády, na fotbal či na jiné aktivity, kde je naopak ženám vstup zakázán.

Kam svého partnera nikdy neberte
Ohodnotit

      GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pokud budete chtít údaje odstranit, tak nás kontaktujte na info@lillian.cz