Jak zhubnout bez námahy?

Bohužel to nejde. Hubnutí začne až poté, když odstraníte příčinu své obezity. Tou bývá zpravidla nesprávný, příjemný, pohodlný – nebo možná i stresující – životní styl.

  • Člověk si hoví bez pohybu a jí jen vybraná jídla.
  • Jiný člověk se zas nechá strhnout vírem práce – celý den nic nesní a pak se (doslova) nažere. Rychle, hodně.

Takový život vede k obezitě. Pokud chcete zhubnout, nedá se to udělat jinak, jak se vzdát příčiny, která vyvolala obezitu. Musíte změnit svůj životní styl. Natrvalo. Nepomůže vám dieta, protože ve chvíli, kdy s dietou skončíte, vrátíte se k původnímu životnímu stylu. Ten vás přivede k obezitě, jako kdyby vás držel pod krkem, jako když vedou krávu na porážku.

Je těžké měnit své návyky. Člověku se do toho nechce. Ještě dnes bychom si dali koláček a to hubnutí snad … že by od zítra? Ale zítra také budete chtít koláček. Věřte tomu. Hubnout nebudete chtít nikdy po dobrém.

Hubnutí bude znamenat trvalou námahu, je to něco, na co budete muset stále myslet. I poté, co zhubnete, budete stále lákáni dát si něco dobrého. Není snadné stále si odříkat, ale stojí to za to. S obezitou je na světě člověku těžko.

  • Obezita je totiž tvrdá prohra.
  • Být tlustý je nepříjemné.
  • Zhubnout a “držet” si hmotnost je těžké.

Nejlepší by bylo, kdyby jste neztloustli. Neodkládejte proto hubnutí na neurčito. Čím více kilo přiberete, tím těžší život si připravíte.

Jak zhubnout bez námahy?
Ohodnotit

      GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pokud budete chtít údaje odstranit, tak nás kontaktujte na info@lillian.cz

    Komentáře / diskuse / hodnocení