Jak vybrat dokonalý šperk?

Také milujete šperky? Rozhodně se není čemu divit. Ty dnes miluje téměř každá žena. Pokud se poohlížíte po možnostech, jaký konkrétně vybrat, přinášíme vám několik zajímavých tipů na to, který pro vás bude ten pravý. Začneme určitě volbou materiálu. Mezi nejdostupnější možnosti nejenom z finančního hlediska patří šperky z ušlechtilé oceli. Ty se mohou pyšnit hlavně svým zajímavým vzhledem, stejně jako velkou podobností s klasickým stříbrem. Čím ale také zaujmou, to je tím, že se nemusíme bát případných kožních reakcí a alergií. Jsou však i další možnosti, jaké zvolit. Patří sem třeba:

  • Stříbro
  • Žluté zlato
  • Bílé zlato

Jaký vybrat typ šperku?

Pokud máme jasno v tom, jaký materiál zvolíme, je dobré zaměřit se i na typ konkrétního šperku. Mezi běžné a nejoblíbenější rozhodně patří řetízky, stejně jako náramky, nebo prsteny. Potěší ale i náušnice za super ceny. Ty by rozhodně neměly chybět každé ženě. I dnes je výběr více než velký. Zůstaneme-li u tohoto typu šperku, je dobré nezapomenout ani na správný výběr tvaru. O všem rozhoduje hlavně náš obličej. Je-li spíše kulatého tvaru, jsou dobrou volbou náušnice oválné. Platí to samozřejmě i naopak. Díky tomu vynikne jak jejich vzhled, tak hlavně i naše krása.

Svou krásu podpoříme i jinak

Nemusí to být nutně jenom šperk, který zaujme na první pohled. Měla by to být také naše přirozená krása, která paradoxně může být také viditelná i na několik metrů. Stačí k tomu jediné, a to náš úsměv. Právě krása a čistota našich zubů je něco, co dokáže svým leskem dokonale předčit i řadu šperků. Zde pomohou bělící pásky na zuby, které můžeme používat v domácích podmínkách, jednoduše a rychle. A výsledky? Ty se dostaví již po několika aplikacích. Navíc i díky kráse vašich zubů může dokonale vyniknout jak váš obličej, tak třeba i oblast uší a náušnic, stejně jako řetízek na vašem dekoltu.

Tip: V případě, že chcete unikátní kousky do svého šatníku, tak se podívejte na Fler

Jak vybrat dokonalý šperk?
Ohodnotit

      GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pokud budete chtít údaje odstranit, tak nás kontaktujte na info@lillian.cz

    Komentáře / diskuse / hodnocení