Jak vybrat dárek pro muže?

Asi jste už zažily pocity, kdy máte koupit dárek pro partnera, tatínka, dědečka, strýčka nebo bratra a nevíte si rady s výběrem, že? Někdy je to zoufalství nebo bezmoc. V dnešním článku se vám pokusíme poradit, jak vybrat vhodný dárek pro muže, kterému chcete udělat radost něčím smysluplným.

Žádné chytače prachu

Chcete udělat radost nějakým dárkem, ale ne vždy je vhodné kupovat něco za každou cenu. Z mnoha dárků se pak mohou stát spíše zbytečnosti a lapače prachu. Nekupujte žádné plyšové hračky a ozdoby ze skla. Ani přehnaně moc kosmetiky není ideální.

Do redakce nám napsala Petra: “Nikdy nevím, co mám partnerovi koupit. Pokaždé se uchyluji k parfému nebo řetízku.”

Zkuste překvapit něčím novým

Snažte se vymyslet nevšední dárky, které by muž nečekal a bude za ně rád. Směřujte k jeho zájmům nebo něco, co pravidelně používá každý den např. v práci. Dobrou volbou by mohl být stolní kalendář. Ale pozor, občas není nejlepší, pokud dáte jeden dárek dvakrát. Jsou sice výjimky jako třeba jízda v drahém autě, let balónem, tedy spíše zážitkové dárky, ale ne pro každého to platí – patnáctiletý kluk bude mít určitě jiné sny než padesátiletý muž. Občas je pro vás, dámy, lehčí kupovat dárek ženě, je to tak?

Naslouchejte a napadne vás celá řada dárků

Jak tedy zjistit, co by si muž přál? Nejlepším a nejjednodušším způsobem je poslouchat a naslouchat. Nejen to, co muž říká přímo vám, ale také to, co občas řekne i svým přátelům. Nevěřili byste, co muži řeknou nevědomě v mnoha rozhovorech.

Hlavně aby dotyčný již dárek neměl

Jak už bylo řečeno, ne vždycky je dobré, když dostane člověk dvakrát stejný dárek, i když s odstupem času. Ale to je ještě pořád lepší, než když dostane dárek, který už má dávno doma a dostal jej od někoho jiného. To je pak váš dárek k ničemu a vy se můžete cítit nepříjemně. A pokud se opravdu bojíte, že byste koupila stejný dárek, tak vymyslete něco unikátního, jako je potisk triček. Můžete si vybrat originální vzor, který určitě mít doma v šatníku nebude.

 

Jak vybrat dárek pro muže?
Ohodnotit

      GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pokud budete chtít údaje odstranit, tak nás kontaktujte na info@lillian.cz

    Komentáře / diskuse / hodnocení