Dostaňte se do formy. Začnete s vyčištěním organismu a s pohybem

Také se neustále cítíte oslabená, nemáte na nic náladu a s vaší fyzickou kondicí to také nevypadá nijak růžově? Pokud je to pravda, je ideální čas začít s tím něco dělat. Důvodů, proč pociťujete dané stavy, může být hned několik. Jedním z nich je i to, v jakém stavu je vaše tělo. Zde pomůže chlorella na detoxikaci organismu. Díky ní z těla nejenom odplavíte nebezpečné volné radikály, ale stejně tak z něho odstraníte třeba těžké kovy a další nežádoucí látky. A kde se ve vašem tělu berou? Třeba z:

  • Prostředí kde žijete a pohybujete se
  • Nekvalitního jídla
  • Nekvalitního životního stylu

Zlepšete i procesy ve vašem těle

Pokud máte své tělo vyčištěno, je ideální začít s další ozdravnou kúrou. V rámci ní je dobré se zaměřit třeba na posílení imunity, stejně jako na posílení vašeho srdce, nebo i na ochranu proti různým chorobám. Není to ale jediná cesta. Stejně tak vám spirulina dodá živiny a energii. K čemu to povede? Samozřejmě k faktu, že se rázem budete cítit lépe, během dne zvládnete mnohem více věcí a únava vás téměř nepostihne. Vše navíc může mít pozitivní vliv i na vaše psychické zdraví. To mnohdy bývá s tím fyzickým úzce propojeno.

Vyrazte třeba do přírody

Pokud se už cítíte lépe, je to ideální chvíle, kdy můžete vyrazit do přírody. Samozřejmě nejprve třeba na krátkou, později na delší procházku. Následně je dobré zvyšovat své tempo, až dospějete do bodu, kdy si budete chodit do přírody zaběhat. K tomu se vám bude hodit pružná běžecká obuv, díky které bude samotný pohyb přirozený a zároveň bez nepříjemného zatěžování kloubů. A proč běhat? Jelikož se tak dostanete opět do ještě lepší kondice, stejně jako posílíte vaše svalstvo a v neposlední řadě také můžete zhubnout několik přebytečných kilogramů. I to je důvod, proč změnit své aktuální životní návyky a životní styl a začít dělat něco, co je pro naše tělo prospěšné.

Dostaňte se do formy. Začnete s vyčištěním organismu a s pohybem
Ohodnotit

      GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pokud budete chtít údaje odstranit, tak nás kontaktujte na info@lillian.cz

    Komentáře / diskuse / hodnocení