Divoká noc

Myslel jsem si, že se zbláznila, připoutala mě k posteli a začala mě šlehat bičem. Nevěřil jsem, že toto může být moje žena, všechno se to odehrávalo na našem druhém bytě v Píšťanech. Měli jsme přece přežít erotiku plnou lásky, tak jako každý večer. A ona najednou udělá tohle? Vůbec jsem nechápal co se to děje. Co má tohle všechno znamenat. Šlehala mě bičíkem, na těle jsem měl červené fleky. Bolelo to, ale zároveň se mi to i velmi líbilo. Sedla si zadkem na mou tvář a ústy mi chytila ​​penis.

sex-piestany

Jemně mi do něj zakousla. Kvůli bolesti jsem jemně zakousl i já do ní . Jí se to však očividně líbilo. Křičela, abych zakousl znovu a znovu, vždy když jsem se o to pokusil přitlačila se zadkem ještě více na můj obličej, aby to cítila co nejvíce. Nemohl jsem téměř ani dýchat, nevím jakoby jsem pojmenoval tento večer, ale byl to takový sex piešťany jak toto město už dlouho nezažilo. Začala mě líbat a drsně si ho dala dovnitř. Skákala na něm a já jsem cítil, že každou chvíli odejdu. Vždy těsně před vyvrcholením však přestala a pak opět pokračovala. Neustálá mě však šlehala tím její tvrdým bičíkem. Křičel jsem. Křičel jsem vzrušením, ale i od bolesti. Jednou rukou mi mačkala hruď, druhou mě šlehala. Na hrudi jsem měl škrábance a otisky od nehtů. Nemohl jsem se hnout. Chtěl jsem se jí alespoň na chvíli dotknout, ona však nedovolila. Bylo to něco hrozné, ale i neskutečně dobré. Celé tělo se mi svíjelo od bolesti, vzrušením. Nemohl jsem pokrčit nohy a tak se moje vyvrcholení čím dál blížilo rychleji a rychleji. Ona však vždy v tom nejlepším přestala. Vytáhla si z kožního korzetu prsa a vtiskla mi je na obličej. To že měla neskutečně velké vnady jsem věděl už i před tím. Teď mě však nimi pořádně prefackala.

sex-piestany-2

Skutečnost, že jsem nemohl nic dělat rukama, byla strašná. Chtěl jsem vytrhnout pouta a dotknout se jí a zmocnit se konečně kontroly. Nešlo to. Pouta byly pevné a ať jsem se trhal jako jsem chtěl, pouta nepovolili. Prošla opět dole k mému penisu a dala si ho mezi prsa. Věděla, jak moc to miluji. Začala se hýbat nahoru a dolů a stále rychleji a rychleji. Křeč jsem měl už v celém těle. Tehdy to přišlo. Nevydržel jsem a odešel jsem. Udělal jsem se v podstatě na její prsa. Protože můj penis stále držela mezi jejími ňadry. Tehdy však udělala ještě něco neočakávanejšího. Své prsa plné mých spermií mi otřela o mou tvář. Musím uznat, že to mi už takové příjemné nebylo. Ale i přesto, jsem si tuto divokou noc plnou sexu a erotiky užil a rád bych si ji zopakoval i nyní.

Divoká noc
1 (20%) 1 hodnocení

      GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pokud budete chtít údaje odstranit, tak nás kontaktujte na info@lillian.cz

    Komentáře / diskuse / hodnocení