Co s nadměrným pocením?

Denně musíme zvládat mnoho menších či větších úkolů, což pro nás může být velice stresující. Vyhněte se nadměrnému pocení s řadou produktů Perspi-Guard.

Pocení je naprosto přirozený děj, pro organismus životně důležitý. Udržuje stabilní tělesnou teplotu, zvlčuje a ochlazuje povrch těla. Pot je vylučován neustále a vytváří na povrchu kůže slabý povlak, který spolu s mazem ochraňuje kůži proti většině bakterií a plísní. Tento potní film pokrývá i polštářky našich prstů, a tak snadno uchopíme i hladké věci.

Hyperhidróza neboli zvýšená potivost

Většinu lidí pocení příliš neomezuje, ale jsou mezi námi i tací, pro které je podání ruky, obléknutí jiné barvy než černé nebo sandálů bez ponožek velký problém. To jsou pro hyperhidrózou trpící osoby stresové momenty jejich života. Potit se na důležité schůzce jako v sauně a oplývat při tom sebevědomím není jednoduché.

I přesto, že si nosí vždy několik kusů náhradního oblečení, kupují speciální antibakteriální produkty a používají deodoranty, tak nemalé procento z nich trpí na zvýšenou tvorbu bakterií a plísní.

druhy hyperhidrózy:

  • axiální – v podpaží
  • faciální – na obličeji
  • palmární – na rukou
  • plantární – na nohou

Trápí vás tyto problémy? Nadměrné pocení vás omezuje v každodenním životě? Už se nemusíte déle trápit. Máme pro vás řešení. Problém nadměrného pocení se dá snadno vyřešit aplikací speciálních antiperspirantů a používáním pomocných produktů jako jsou podpažní vložky, deodoranty nebo přírodní produkty navržené tak, aby redukovaly pach a pot.

Použití výrobků Perspi-Guard je zcela odlišné od běžných omezovačů pocení z drogérie. Byly speciálně vyvinuty tak, aby byly k pokožce šetrné, jak jen to je možné. Jsou dermatologicky testovány a schváleny. Nanášejí se před spaním na čistou a suchou pokožku. Výjimkou jsou čerstvě oholená místa a oblast třísel, kde by mohlo nastat podráždění.

V čem jsou produkty Perspi-Guard tak jedinečné? Obsahují aktivní látky, které mají 100% účinnost a poskytnou vám ochranu až na 5 dnů. Jsou vhodné pro ženy i muže a nezanechávají stopy na oblečení.

Chytré ženy si již s pocením poradily. Kupte si také produkty Perspi-Guard a zařaďte se mezi ně. K dostání jsou ve všech lékárnách nebo je možné je do několika hodin objednat. Více informací a zkušenosti zákaznic naleznete na www.proti-poceni.cz

Co s nadměrným pocením?
Ohodnotit

      GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pokud budete chtít údaje odstranit, tak nás kontaktujte na info@lillian.cz