Jak najít bod G + stimulace

Na rozdíl od mužů mohou ženy dosáhnout orgasmu několika způsoby. Například drážděním klitorisu, vaginální masturbací nebo stimulací bodu G.

Co je bod G?

G-bod neboli Grafenbergův bod je erotogenní zóna na přední stěně vagíny, jejíž stimulace vede k orgasmu doprovázenému výronem tekutiny (ejakulace) vzdáleně připomínající sperma.

10 pravidel, jak na dráždění bodu G

Ten, kdo pozná tajemství stimulace bodu G, se stává vítězem. Vítězství je na obou frontách. Žena vyhrává božské orgastické pocity a muž  satisfakci z partnerčina uspokojení. Stačí chtít, najít bod G a naučit se jej správným způsobem stimulovat! Tak odvahu a vzhůru do erotického tranzu.

1. Na sexuální akt je nutné se připravit. Muži zkontrolují stav svých rukou, které jsou k dráždění bodu G nutné. Ruce musí být čisté, nehty ostříhané a zakulacené, prsty bez záděrů a poranění. Ženy si vyprázdní močový měchýř, aby neměly během stimulace rušivý pocit na močení.

2. Stimulaci bodu G by měla předcházet předehra, líbání, dotyky, hlazení, dráždění klitorisu. Ženina vagína musí být uvolněná a připravená. Je vhodné aplikovat dostatečné množství lubriakčního gelu, aby prsty ve vagíně pěkně klouzaly. Doporučujeme kvalitní silikonový olej.

3. Pokud není dráždění bodu G obvyklou situací při sexuálních hrátkách, je dobré ženu na změnu připravit, aby nebyla zaskočená a nestáhla se. Verbální i neverbální komunikace je v tomto případě zcela na místě.

4. Některé ženy jsou stydlivé a bojácné, brání se, přestože po stimulaci touží. Ubezpečení, že vše je v naprostém pořádku a její potřeby i případné reakce jsou adekvátní a ze strany muže vítané, může skutečně  „prolomit ledy„.

5. Při samotném aktu je prvořadé najít správné místo, tedy bod G. Po zasunutí jednoho či více prstů do vagíny muž pohmatem prozkoumává vnitřní stranu vagíny směrem k bříšku. Pozoruje při tom ženiny reakce. Bod G není příliš hluboko uvnitř vagíny, většinou 4-5cm od okraje. Prsty jsou zasunuty obvykle druhý kloub.

6.
 Samotná technika stimulace bodu G může být různá, odpovídající individuálním potřebám ženy. Doporučujeme se zkusit různé pohyby prstů, např. jemné tření, krouživé pohyby, tlak směrem k břišní stěně, poklepávání, něžné svírání apod. Palec či druhá ruka může zvenčí mírně tlačit na klitoris, stydkou kost nebo podbřišek.

7.
 Je vhodné měnit způsoby stimulace a střídat je například s pohyby prstů dovnitř a ven jako u soulože. Vždy je však nutné pozorovat reakce, případně se ujistit, že je to tak pro ženu příjejmné a vzrušující.

8. Tempo i intenzita dráždění by se měla úměrně vzrušení zvyšovat, je to však individuální. Zpočátku je lépe klidnější rytmus, než se žena na pocity adaptuje. Není však účelem být až příliš opatrný a pomalý, vzrušení by nemohlo gradovat.

9. Některé ženy ocení periodické střídání stimulace bodu G a samotné soulože, kdy muž náhle vytáhne svůj penis z vagíny a místo něj zasune dovnitř prsty a ženu tzv. „dodělá“ rukou. Pokud se blíží ženino vyvrcholení – orgasmus, nedoporučuje se měnit způsob, rytmus ani intenzitu dráždění. Muž však může zkusit trochu zrychlit tempo.

10. Je třeba se připravit na bouřlivé a různorodé reakce, v mnohých případech i na ženskou ejakulaci – výstřik. Muž by měl všechny tyto projevy respektovat a poskytnout ženě čas k vrcholnému prožitku i k uvolnění v bezprostřední době po orgasmu.

Co může při dráždění bodu G překvapit? 

 • Nezvyklé tělesné projevy – škubání těla podobné svalovým křečím, chvění, nadměrné pocení
 • Emocionální výlevy – smích, pláč, křik, opakované projevy lásky, ale i vulgarity a škrábání
 • Ženská ejakulace – výstřiky tekutiny z ústí vagíny v různém množství či intenzitě
Jak najít bod G + stimulace
3.3 (65%) 4 hodnocení

   Přidat komentář

   Lillian.cz
   Logo