5 důvodů, proč chodit s cizincem

Na internetu můžete najít hodně článků, které radí a řeší problémy při randění s příslušníky jiných národů. Jestli už vám čeští/slovenští partneři nestačí a pokukujete po nějakém cizinci, tak se vám bude líbit dnešních 5 důvodů, proč do toho jít.

1) Zdokonalíte se v cizím jazyce

Známým faktem je, že se jazyky výrazně lépe učí, pokud je požíváte na denní bázi. Paměť má dva způsoby, jak ukládat informace. Je to opakování a silné emoce, které při tom prožíváte. Ve školách se využívá převážně první způsob, kdežto ve vztazích hlavně emoční. Pro většinu znás je to mnohem lepší cesta, jak se jazyk naučit. A nemusíte přitom trávit hodiny v lavicích.

2) Stanete se součástí kultury

Velice často se stává, že i lidé, kteří žijí velice dlouho v jiné zemi, mají problém se integrovat do jejich kultury. Správné pochopení kultury není snadná věc. Není to jen o jazykové zdatnosti. Pokud budete chodit s cizincem, tak se do dané kultury vnoříte na maximum. Budete sdílet mnoho času s partnerem, který tam vyrůstal, proto máte velkou šanci, že vás jeho rodina a přátelé přijmou mezi sebe. Poznáte naprosto odlišný život. Není jiný způsob, jak byste mohla proniknout tak hluboko do jiné kultury.

3) Prožijete jiný typ vztahu

Nebude to lehké. Hodně věcem se budete muset přispůsobit, některé budou pro vás uplně nové, ale na druhou stranu to může být právě to, co vás bude v tom vztahu nejvíce bavit. Jestli budete chodit se Španělem, asi získáte cit pro vášeň, pokud to bude Švéd, tak zjistíte, jak kultura svádění funguje naprosto opačně. Dívka, žena je ta první, která dává impuls. Jen mizivé procento mužů se s vámi bude začne na baru bavit jako první. Začít si něco s cizincem je trochu výzva, ale může se z něho stát skvělá partie.

4) Naberete nové zkušenosti

Uvědomujete si oba, že chodíte s cizincem, a tak zažitá domácí pravidla nebudou na protějšek platit. Nebojte se ptát na věci, na které byste se normálně neodvážili zeptat. Nebojte se vyzkoušet nové věci, partner přece nemůže vědět, že to u vás doma není zvykem. A to je dobré alibi, které dodává odvahu zkoušet nevyzkoušené a přijmout věci, které byste od Čecha jen těžko akceptovala.

5) Nemusíte se bát, že potkáte někde svého ex

Jestli pocházíte z vesničky, tak rozhodně všichni z okolí věděli o vašem vztahu s místním chlapem. Pokaždé, když jedete za rodiči, tak ho musíte potkat, a to není příjemné ani pro jednoho. Hlavně v případech, když jste se na konci vztahu nepohodli. Pokud budete chodit s někým z Říma, nebo jiné velké metropole, tak je jen malá šance, že bývalého někde potkáte.

Záleží jen na vás, zda si s cizincem vybudujete lásku na celý život.

5 důvodů, proč chodit s cizincem
Ohodnotit

      GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pokud budete chtít údaje odstranit, tak nás kontaktujte na info@lillian.cz

    Komentáře / diskuse / hodnocení