Cvičení s Jillian Michaels + programy a výsledky

Odbornice na hubnutí, wellnes, výživu a hlavně fitness trenérka. Víte o kom je řeč? Mnozí z vás o ní možná slyšeli nebo také četli. Mluvím o Jillian Michaels – úspěšné trenérce z Los Angeles, která už před delší dobou uchvátila spousty žen se svým třiceti denním programem 3O day shred with Jillian Michaels.

30 Day shred je skvělé cvičení založené na fungující myšlence – rozpálit tělo, vyvolat zmatek, přitom posilovat co nejvíce částí těla najednou během minimálního času a spálit co nejvíce kalorií.  Program se skládá ze třiceti dní a ty jsou rozdělený na tři úrovně – začáteční, pokročilé, těžší úroveň. V měsíci tedy stihneme prostřídat všechny tyto úrovně – každá vychází na deset dní, kdy každý den cvičíte 20 minut s protažením a strečinkem. Cvičíme 30 dní, každý den!  Ke cvičení si připravíme i činky na cvičení – nejlépe 1kg, 1,5kg, nebo maximálně dvou kilovky. Jako poslední určitě i karimatku na cvičení  – nechceme přeci zkoumat jak tvrdou podlahu doma máme.

Není dvacet minut cvičení málo na to, abychom viděli výsledky ?

Co si budeme povídat, každý z nás má jinou kondičku. Pro některé z nás je už i první úroveň těžká. Kolik toho zvládneme, zjistíme sami hlavně i druhý den. Druhý den po cvičení totiž pocítíme, jestli budeme mít namožené tělo tak moc, že se některé pohyby dělají o hodně složitěji či ne. Pokud tedy nebudete cítit vyčerpanost po jednom cvičení ani na druhý den, přidejte si ke cvičení klidně i další své cviky, které budete dělat pravidelně i po skončení videa. Několik kliků, dřepů, sed-lehů popřípadě využití nějakého stroje na cvičení, které doma máme. U cvičení, hubnutí a zpevňování těla platí pravidlo ČIM VÍCE TIM LÉPE!

Jillian MichaelsMáme při cvičení dodržovat jinou stravu pro lepší a viditelnější účinek?

Při cvičení tohoto třiceti denního programu nějakou drsnější dietu určitě volit nebudeme, ale určitě bychom mohli vyměnit pár zásadních věcí, kteří mnozí z nás nedodržují. Začneme tedy pitným režimem. Pijete dostatek tekutin? Jakých? První věc, kterou tedy z našeho pitného režimu odebereme, jsou různé sladké vody, sladké šťávy či sirupy. Dokážeme určitě vydržet i neslazený čaj. Když se bavíme o cukrech a dalších kalorií, dostáváme se ke sladkému jídlu. Taky rádi jíte sladké zákusky, bonbóny, čokoládu a sladké pečivo? Co třeba jenom trochu ubrat? Místo jedné sladké svačinky si zvládneme dát například bílý jogurt s ovocem či celozrnnou housku se zeleninovým salátem. I sladké věci se dají vyměnit ze zdravější (zdravé doplňky např. v eshopu Aktin). V poslední řadě bych tedy ještě řekla to, co mnozí z vás určitě slyší všude – pravidelná strava. Jíte vícekrát denně menší porce? Snídáte každá ráno tak dobře aby jste probudili váš metabolismus a nastartovali ho na celý den? Zvolte tedy ke cvičení jen malou změnu ve stravě pro lepší výsledky. Až budete jíst jakoukoliv kalorickou bombu, řekněte si pro sebe jen tak větu – minutu v puse, celý život na stehnech.

Kde videa se cvičením najdeme ?

Na různých internetových e-shopech jsou originální DVD s cvičením ke koupi dostupná. Každopádně je tu i snažší varianta a to ta, že video najdeme na youtube, popřípadě ke stažení na stránkách jakou je například ulož.to. Stačí si jen kdekoliv zadat 30 day shred with Jillian Michaels, a připsat jakou úroveň právě chcete, první druhou či třetí. Nebojte se angličtiny. Cviky nejsou složité na pochopení, takže je ve vteřině okoukáte. A jedna krásná věta na závěr co Jillien Michaels stále opakuje – dokuď dýcháš, zvládneš všechny cviky ještě jednou!

Než s programem začnete, doporučuju vám se zvážit a změřit části těla – bříško, boky, stehna a poté sledujte, jak se vaše tělo mění. Přeji hodně úspěchů!

Tip: Zdravé jídlo si můžete připravit i v tradiční české pečící pánvy Remoska.

Cvičení s Jillian Michaels + programy a výsledky
5 (100%) 1 hodnocení

      Přidat komentář

      Lillian.cz
      Logo